SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2018 21:30
Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na świetnym zwiastunie. Twórcy zachęcają do przygody
1329V

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! na świetnym zwiastunie. Twórcy zachęcają do przygody

Japończycy w ciekawy sposób reklamują nową odsłonę Pokemonów. Firma przygotowała materiał pokazujący bohaterów, stworki, a wszystko zostało ubrane w bardzo porządny montaż. Dodatkowo możemy spojrzeć na czysty gameplay.

Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee! to jedna z najważniejszych tegorocznych premier dla graczy z całego świata. Od dawna czekamy na debiut Pokemonów na Nintendo Switch, ale na szczęście tytuł trafi do graczy już 16 listopada.

Hori wprowadza akcesoria do Pokemon: Let's Go

Game Freak pracuje jednocześnie nad dwoma produkcjami z serii Pokemon. W przyszłym roku zagramy w Pokémon: Let's Go, Pikachu! / Eevee!, ale jest to oczywiście wyłącznie remake Pokemon Yellow. Pełnoprawna kontynuacja zadebiutuje w 2019 roku i w tym czasie odwiedzimy nowy region, poznamy kolejne postacie i weźmiemy udział w nowej opowieści.

Fani marki nie będą raczej narzekać, bo nawet tegoroczna odsłona zapowiada się interesująco – dzisiaj możemy spojrzeć na ciekawy zwiastun i materiał potrafi zachęcić do japońskiej przygody. To w sumie pierwszy tak dobrze przygotowany spot Game Freak prezentujący nowe Pokemony.

Na deser zobaczcie krótki fragment rozgrywki – Nintendo zaprasza wybranych dziennikarzy, którzy mogą zapoznać się z wycinkami opowieści.

Tagi: Game Freak Nintendo Pikachu! / Eevee! Pokémon: Let's Go