SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 15.10.2018 11:33
Fanowskie Mortal Kombat HD Remix wygląda niesamowicie. Tylko czy doczekamy premiery?
3027V

Fanowskie Mortal Kombat HD Remix wygląda niesamowicie. Tylko czy doczekamy premiery?

Fanowskie produkcje są wyjątkowo często zabijane, zanim uda się je skończyć. Mortal Kombat HD Remix jest jednak wyjątkiem. Projekt powstaje już od 2011 roku i jeszcze trochę czasu minie, zanim uda się projekt skończyć.

Prace nad Mortal Kombat HD Remix grupka zapaleńców zaczęła w 2011 roku. Celem było stworzenie amatorskiej gry opartej na silniku MUGEN, korzystając ze zremasterowanych ręcznie assetów z Mortal Kombat.

Mortal Kombat 11 znajduje się w produkcji?

Projekt co jakiś czas notował malutkie postępy i zebrani wokół niego ludzie na forum TRMK mogli podziwiać jak całość rośnie. Przez siedem lat nie wypuszczono skończonej wersji, a w międzyczasie z ograniczającego dewelopera MUGEN-a, przeskoczono na Unreal Engine 4, założono zespół i postanowiono w ciszy pracować nad całością.

W maju autor projektu napisał, że nie może legalnie publikować niczego przed 2019 rokiem, więc prosi o cierpliwość. Być może, skoro projekt nadal żyje, udało się dogadać z Netherrealm i dostaniemy oficjalnie zremiksowane Mortal Kombat (tym bardziej, że sam Ed Boon chce, by taki projekt ujrzał światło dzienne).

powyższe wideo pochodzi z wersji tworzonej jeszcze na silniku MUGEN

Na ten moment, Mortal Kombat HD Remix wygląda wyjątkowo dobrze i trzeba trzymać kciuki, by całości nie zabito jeszcze przed premierą. W jaki sposób powstają modele? Deweloperzy korzystają z oryginalnych plików, a także materiałów zza kulis i ręcznie je odtwarzają oraz animują.

Tagi: mortal kombat mortal kombat hd remix