SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 14.10.2018 09:17
Assassin's Creed Odyssey. Gigantyczna aktualizacja 1.03
5856V

Assassin's Creed Odyssey. Gigantyczna aktualizacja 1.03

Assassin's Creed: Odyssey doczekało się nowej aktualizacji. Oznaczona numerem 1.03 wnosi ogrom nowości, poprawek i zmian w konsolowej i PC-towej wersji gry.

Premierowa aktualizacja Assassin's Creed: Odyssey nie była za duża. Lista zmian i poprawek przez nią wprowadzanych też należała raczej do krótszych. Jednak nowa łatka jest już konkretna.

Assassin's Creed Odyssey. Easter Egg z The Legend of Zelda i porównanie grafiki z PS4, XOne i PC

Ubisoft ujawnił, że po wprowadzeniu aktualizacji ucieszą się PC-towcy posiadający starsze procesory. Usunięto bowiem wymóg posiadania instrukcji AVX. Poprawiono także działanie V-Sync, HDR oraz ustawienia klawiszy na klawiaturze. Poprawiono także działanie gry u osób grających na kilku monitorach.

Poza typowo PC-towymi zmianami, dodano opcję ulepszania kołczanu, co przełoży się na większą liczbę noszonych strzał. Do tego zoptymalizowano wymagany poziom bohatera w 7 akcie. Poprawiono znacząco pracę kamery i losowe spadki wydajności. Skrócono czasy ładowania, poprawiono hitboksy u przeciwników oraz dodano w kilku kluczowych miejscach autozapis.

Do tego poprawiono ogromną liczbę błędów i problemów w zadaniach i rozgrywce. Pełną listę zmian znajdziecie na Reddicie, więc polecam zerknąć jeśli chcecie sprawdzić, czy błąd, który mogliście trafić został naprawiony.

Źródło: https://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/9nnwkg/assassins_creed_odyssey_103_patch_notes/

Tagi: aktualizacja Assassin's Creed: Odyssey pc playstation 4 Ubisoft xbox one