Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 14.10.2018 18:30
GRIP: Combat Racing. Duchowy spadkobierca Rollcage prezentuje świetny soundtrack
1335V

GRIP: Combat Racing. Duchowy spadkobierca Rollcage prezentuje świetny soundtrack

W czasach pierwszego PlayStation, ekipa Psygnosis tworzyła jedne z najlepszych i najbardziej wyjątkowych produkcji na rynku. Jedną z ich serii, których dziś bardzo nam brakuje jest Rollcage. Jednakże ten otrzyma godnego spadkobiercę.

Już na pierwszy rzut oka widać, że niezależny zespół Caged Element Inc. podchodzi do tematu z sercem i pragnie dać nam pełnoprawnego Rollcage'a 3, na jakiego czekaliśmy prawie dwie dekady.

GRIP: Combat Racing w Encyklopedii PPE

Ich zaplanowany na 6 listopada GRIP: Combat Racing jest niemalże identyczny pod kątem rozgrywki co kultowy już hit Psygnosis. Obie części Rollcage'a mogły poszczycić się nie tylko unikatowym klimatem i rozgrywką na najwyższym poziomie, lecz także fantastycznymi ścieżkami dźwiękowymi.

Autorzy GRIP-a dobrze o tym pamiętali, dołożyli więc wszelkich starań ku temu, aby w dniu premiery ich dzieło mogło dumnie stanąć w jednym szeregu ze swoimi przodkami również i w tej kategorii. Poniżej macie małą próbkę tego, co już 6 listopada usłyszycie na PS4, Xbox One, Nintendo Switch oraz PC.

GRIP: Combat Racing | Soundtrack Spotlight

W ramach ciekawostki, możecie porównać powyższe utwory ze ścieżką dźwiękową, jaką Psygnosis dorzuciło do oryginału - podobieństwa słychać już od pierwszych chwil.

Rollcage OST (1999) (PS1)

Tagi: Caged Element Inc. GRIP: Combat Racing soundtrack

Nie przegap