SKLEP
Paweł Musiolik Paweł Musiolik 13.10.2018 09:54
Iron Fist idzie do kosza. Porażka serialu Netfliksa
4437V

Iron Fist idzie do kosza. Porażka serialu Netfliksa

Dwa sezony. Tyle przetrwał Iron Fist na rynku. Po fatalnym pierwszym sezonie i odrobinę lepszym drugim, Marvel i Netfliks zdecydowali się skasować Iron Fista.

Nie wszystko czego dotknie się Netflix to złoto, ostatnimi czasy można wręcz odnieść wrażenie, że gigant ma więcej potknięć niż sukcesów. Iron Fist był jednym z seriali superbohaterskich, które powstały na licencji Marvela. I był to jeden z najgorszych seriali produkcji Netfliksa.

Iron Fist, sezon 2 – recenzja serialu. Nudy ciąg dalszy

W zaledwie miesiąc od debiutu drugiego sezonu, który mimo że się podciągnąć jakościowo, nadal był nudny, Marvel i Netflix podjęli decyzję o przerwaniu prac nad kolejnymi sezonami serialu.

Wszyscy w Marvel Television i Netfliksie są dumni i wdzięczni wszystkim za ciężką pracę jaką wykonali, dziękujemy obsadzie, załodze i scenarzystom. Chcemy też podziękować fanom, którzy oglądali oba sezony. Seria kończy się na Netfliksie, ale nieśmiertelny Iron Fist będzie żył.

Czytamy w oświadczeniu wysłanym redakcji Deadline.

Zastanawiać może informacja o tym, że Iron Fist będzie żył. Nie zdziwiłaby mnie sytuacja w której powstanie zupełnie nowy serial, ale z dostępem wyłącznie na powstającej platformie streamingowej Disneya.

Źródło: https://deadline.com/2018/10/marvel-iron-fist-canceled-netflix-daredevil-disney-finn-jones-jessica-henwick-1202482048/

Tagi: iron fist netflix