Steam z promocją na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Gry
4429V
Steam z promocją na 100-lecie odzyskania niepodległości przez Polskę
Wojciech Gruszczyk | 12.10.2018, 15:30

Valve rozsyła informacje do polskich twórców gier. Deweloperzy mogą dołączyć do zbliżającej się promocji przygotowanej z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Gracze otrzymają możliwość kupienia mocnych gier w lepszych cenach.

Polscy twórcy gier systematycznie przygotowują fantastyczne przygody, a możemy mieć pewność, że w następnych latach nie będziemy narzekać na brak hitów – w końcu powstaje między innymi Cyberpunk 2077, Dying Light 2, czy też Witchfire.

Ulga podatkowa dla twórców gier kulturowych coraz bliżej

Valve doskonale zdaje sobie sprawę z nagromadzenia ciekawych tytułów przygotowanych przez polskich twórców na Steam i firma postanowiła zorganizować ciekawe wydarzenie. W dniach 6-9 listopada wszyscy gracze otrzymają możliwość kupienia rodzimych produkcji w lepszych cenach.

Jest to specjalna promocja przygotowana z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Aktualnie oczywiście nie wiemy, jakie tytuły zostaną objęte promocją, jednak deweloperzy z naszego kraju mogą dołączyć do wydarzenia. Co ciekawe, Valve chce mieć pewność, że oferta trafi do wszystkich polskich twórców gier i firma prosi o rozsyłanie informacji oraz zachęcania kolejnych deweloperów do zainteresowania się ofertą.

Możemy mieć nadzieję, że propozycję rozważy wielu twórców, którzy zaoferują klientom swoje smakołyki w znacznie lepszych cenach. Na konkretne szczegóły musimy zaczekać przynajmniej do pierwszych dni przyszłego miesiąca.

Źródło: własne

Komentarze (47)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper