Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.10.2018 13:40
Diablo Reign of Terror  to Diablo 4? Blizzard zaczyna sprzedawać gadżety
6594V

Diablo Reign of Terror to Diablo 4? Blizzard zaczyna sprzedawać gadżety

Od wielu miesięcy czekamy na zapowiedź pełnoprawnej kontynuacji Diablo, a na trzy tygodnie przed BlizzConem 2018, w sklepie Blizzarda pojawił się zestaw przedmiotów zatytułowanych „Diablo Reign of Terror”. Na gadżetach widzimy odpicowany wizerunek Diablo.

W dniach 3-4 listopada odbędzie się tegoroczny BlizzCon. Na początek jak zawsze Blizzard zaprosi graczy na konferencję, na której zostaną ujawnione nowe plany korporacji. Bardzo możliwe, że podczas show zobaczymy zapowiedź czegoś nowego z uniwersum Diablo, ponieważ po imprezie odbędzie się panel prezentujący przyszłość tej serii.

Diablo 4, Diablo 2 HD a może nawet serial na BlizzCon 2018. Blizzard przedstawi przyszłość uniwersum

Blizzard na trzy tygodnie przed imprezą zdecydował się odświeżyć swój cyfrowy sklep. Jest to standardowa sytuacja – w końcu fani mogą nabyć przedmioty, które umilą im oglądanie lub uczestniczenie w BlizzConie.

Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na przedstawione przedmioty – Blizzard zachęca do kupowania plakatu oraz koszulek z Diablo Reign of Terror! Na gadżetach widzimy nowy wizerunek Diablo.

Na pewno nie jest to przypadek... I teraz pozostaje jedno pytanie – Diablo 4, odświeżony klasyk, serial platformy Netflix? A może hattrick? Na konkrety musimy zaczekać, ale co obstawiacie?

Diablo 4

Tagi: Diablo Diablo 4 Diablo Reign of Terror gra netflix serial