Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2018 17:51
Diablo 4, Diablo 2 HD a może nawet serial na BlizzCon 2018. Blizzard przedstawi przyszłość uniwersum
3215V

Diablo 4, Diablo 2 HD a może nawet serial na BlizzCon 2018. Blizzard przedstawi przyszłość uniwersum

Na początku listopada odbędzie się kolejne święto dla fanów gier Blizzarda. Amerykańska korporacja przedstawiła konkretne plany dotyczące wydarzenia i tuż po konferencji odbędzie się panel „Diablo: Co dalej”.

W ostatnich miesiącach pojawiło się sporo plotek dotyczących uniwersum Diablo. Blizzard oficjalnie potwierdził przygotowanie wielu projektów w świecie aniołów i demonów, a podczas BlizzConu powinniśmy poznać pierwsze konkrety dotyczące nowych produkcji.

BlizzCon 2018 Goody Bag. Prezentacja zestawu dla fanów

2 listopada rozpocznie się BlizzCon 2018 i wieczorem naszego czasu odbędzie się powitalna konferencja. Blizzard przyzwyczaił graczy, że zazwyczaj już na początku show przedstawia konkretne informacje dotyczące swoich przyszłych planów i pewnie tym razem nie będzie inaczej.

BlizzCon będzie idealnym miejscem na pokazanie projektów ze świata Diablo, bo tuż po zakończeniu show odbędzie się panel, który przedstawi plany korporacji dotyczące tego uniwersum. Możliwe, że już podczas konferencji zobaczymy zapowiedzi, a następnie w trakcie dyskusji deweloperzy zagłębią się w temat.

Czego na pewno nie zabraknie na BlizzConie? Porządny zwiastun Diablo 3 na Nintendo Switch to pewniak, ale możemy mieć nadzieję, że faktycznie usłyszymy pierwszy raz o pełnoprawnej kontynuacji, zobaczymy powrót klasycznej „Dwójki” lub po prostu poznamy serial przygotowywany przez Netflix. Opcji jest naprawdę sporo.

Warto pamiętać, że na BlizzConie zadebiutuje również World of Warcraft Classic – dostęp do rozgrywki jest wliczony w cenę wirtualnego biletu.

Źródło: https://www.vg247.com/2018/10/03/blizzcon-2018-diablo-opening-ceremony-schedule-panels/

Tagi: Diablo diablo 2 hd Diablo 4 serial