Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 14:54
Assassin’s Creed: Odyssey w przeglądarce. Gameplay z Project Google Stream
1630V

Assassin’s Creed: Odyssey w przeglądarce. Gameplay z Project Google Stream

Wielki sandbox AAA uruchomiony w przeglądarce Google Chrome? Do niedawna mogliśmy wyłącznie marzyć o takiej sytuacji, ale Google realizuje swoją koncepcję i kolejni dziennikarze mogą przekonać się o możliwościach Project Google Stream. Zobaczcie gameplay z Assassin’s Creed: Odyssey.

Assassin’s Creed: Odyssey trafił aktualnie wyłącznie na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch (Japonia) oraz komputery osobiste. Platformy już wkrótce mogą nie mieć większego znaczenia, ponieważ Google opracowuje swoją wielką chmurę.

Assassin’s Creed: Odyssey sukcesem. Najlepszy start serii na konsolach tej generacji

Google Project Stream nadal znajduje się w fazie testów, jednak niektórzy mogą bez najmniejszego problemu sprawdzać Assassin’s Creed: Odyssey w przeglądarce. Szczęśliwcy wybrani przez korporację będą poznawać przygodę do 15 stycznia 2019 roku – wtedy to zakończy się beta.

Dziennikarze GameSpotu wypróbowali Assassin’s Creed: Odyssey na PC (Intel Core i7-8700K CPU, GTX 1070, 32GB RAM), ale specyfikacja w tym wypadku nie ma najmniejszego znaczenia, ponieważ wszystko zależy od połączenia internetowego. Rozgrywka jest uruchomiona na zdalnym serwerze, a następnie włączona w przeglądarce Google Chrome. Według inżynierów Google wystarczy łącze na poziomie 25 megabitów, by móc w spokoju poznawać historię, jednak poniższy gameplay pokazuje jakość z 900+ Mb/s.

Assassin’s Creed: Odyssey w Google Project Stream działa płynnie, nie pojawiają się problemy z opóźnieniem, a oprawa prezentuje wysoki poziom (z lekką kompresją). Najważniejszym elementem testów była rozgrywka, która... Nie zawodzi. Płynność to około 30 klatek na sekundę bez wyraźnych spadków.

Tagi: Assassin's Creed: Odyssey gameplay google project stream Ubisoft

Nie przegap