SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.10.2018 10:02
Razer Blade 15 w nowej wersji. Pokazano limitowaną edycję
447V

Razer Blade 15 w nowej wersji. Pokazano limitowaną edycję

Razer postanowił odświeżyć nie tylko Razer Phone. Na rynku pojawił się nowy Razer Blade, który powinien zainteresować niektórych graczy. Firma ujawniła także limitowaną wersję zatytułowaną „Mercury White”.

Od samego rana możecie zapoznać się z moimi wrażeniami z Razer Phone 2 – na początku tekstu porównuje smartfon do laptopów Razera, a jak się okazuje firma postanowiła przygotować nowe wersje Blade'a.

Razer Phone 2 – graliśmy na nowym sprzęcie Razera. To nie jest smartfon tylko do gier

Razer słucha opinii graczy i właśnie z tego powodu Razer Blade oferuje więcej pamięci i nowe metody łączności. Klienci tym razem mogą skorzystać z wejść m.2 SSD oraz 2,5 cala HDD, a jednocześnie wejście Gigabit Ethernet dla jeszcze lepszej łączności.

Firma dopracowała swoją koncepcję, więc klienci mogą liczyć na największą prędkość zapisu z możliwością szerokiego rozszerzenia urządzenia przez dodatkowe pamięci, a ponadto znajdą się pewnie chętni, którzy zdecydują się na połączenie sieciowe za pomocą klasycznej „wtyczki”.

Nowy model Razer Blade 15 korzysta z klawiatury z podświetleniem Chroma, a aluminiowa obudowa CNC tym razem mierzy dokładnie 0,78 cala. Firma zdecydowała się na kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 Max-Q, sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-8750H ósmej generacji, 16GB pamięci z możliwością rozszerzenia oraz cienki, 15,6-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080) z częstotliwością odświeżania 60 Hz. Sprzęt został wyceniony na 1599 dolarów.

W sprzedaży pojawi się również limitowana edycja Razer Blade 15 Mercury White, która została upiększona o białe, matowe wykończenia z czarnymi portami USB i niepodświetlanym, kontrastującym logo Razera.

Razer Blade 15 w nowej wersji. Pokazano limitowaną edycję

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: razer razer blade razer phone 2