Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2018 12:24
Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood nie trafi na inne platformy
725V

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood nie trafi na inne platformy

Nie możecie liczyć na rychłą premierę Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood na Xboksach One, Nintendo Switchach, czy też komputerach osobistych. Sony zadbało o wyłączność na klasyczne przygody Konami.

W październiku nie narzekamy na brak ciekawych i mocnych premier, ale niektórzy gracze mogą wciąż szykować gotówkę na powrót klasycznych historii Konami. Premiera Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood została zaplanowana na ostatni piątek miesiąca.

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood na PlayStation 4. Trailer zapowiada ekskluzywność

Pakiet ujawniono wyłącznie w wersji na PlayStation 4 i w najbliższym czasie Konami nie pokaże nowych wersji klasyków. Wydawca zaznaczył, że nie posiada „absolutnie żadnych planów” na zaoferowanie produkcji na Xboksa One, Nintendo Switcha, czy też komputery osobiste.

Konami  przedstawi graczom klasyki i choć w standardowej wersji obie historie pojawią się na klimatycznych tłach, to jednak dzięki trybowi Blackout poznamy wydarzenia bez tego dodatku. Klienci otrzymają również możliwość włączenia opowieści w retro wersji bez wygładzenia pikseli.

Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood jest dostępne na PlayStation Store – przygody zostały wycenione 79 zł, ale subskrybenci PlayStation Plus mogą nabyć gry za 62,20 zł (-20%).

Źródło: https://www.videogamer.com/news/no-plans-for-castlevania-requiem-on-other-platforms

Tagi: Castlevania Requiem: Symphony of the Night & Rondo of Blood Konami