Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2018 09:53
Red Dead Redemption 2 z nową jakością interakcji z NPC po wyłączeniu mapy
4123V

Red Dead Redemption 2 z nową jakością interakcji z NPC po wyłączeniu mapy

Gracze z całego świata odliczają dni do premiery Red Dead Redemption 2, a Rockstar podgrzewa atmosferę prezentując kolejne konkrety dotyczące produkcji. W przygodzie Arthura Morgana pojawi się opcja wyłączenia mapy, która wpłynie na nasze doświadczenie.

Red Dead Redemption 2 ma zapewnić podobno najbardziej dopracowany i rozbudowany świat w grach wideo. Twórcy zaprezentują zupełnie nową jakość i pewnym potwierdzeniem tych słów jest ciekawostka związana z mapą.

Red Dead Redemption 2 na screenach. Rockstar odkrywa swoją perełkę

W Red Dead Redemption 2 pojawi się opcja zwiększenia immersji przez wyłączenie mini-mapy. Twórcy w ten sposób usuną z ekranu wszystkie ikonki i pozwolą nam lepiej wczuć się w wydarzenia na ekranie.

Jak jednak poradzić sobie z zadaniami oraz aktywnościami bez punktów? Deweloperzy poświęcili podobno mnóstwo czasu, by nagrać dodatkowe dialogi i wyłączenie mapy odblokuje nowe rozmówki pomiędzy niezależnymi postaciami a głównym bohaterem. NPC naprowadzą graczy na odpowiednie miejsce przez rozmowy.

Autorzy zaoferują w ten sposób dokładną „trasę” przez dyskusję – NPC mają podobno bardzo dokładnie tłumaczyć drogę i choć w tej sytuacji zdecydujemy się na znacznie trudniejszą rozgrywkę, to oczywiście Rockstar pozwoli poznać przygodę w taki realistyczny sposób. Jest to naprawdę ciekawa sytuacja, bo jak wiadomo w Red Dead Redemption 2 każda nasza decyzja wpłynie na otaczający protagonistę świat i także na informacje otrzymywane od postaci niezależnych.

Zamierzacie podkręcić zabawę i wyłączycie mapę w Red Dead Redemption 2?

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap