SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2018 10:44
Red Dead Redemption 2 na screenach. Rockstar odkrywa swoją perełkę
4746V

Red Dead Redemption 2 na screenach. Rockstar odkrywa swoją perełkę

Rockstar opublikowało kolejny zestaw screenów przedstawiających Dziki Zachód. Deweloperzy małymi krokami przybliżają produkcję, o której w najbliższych dniach będzie wyjątkowo głośno.

Czy Red Dead Redemption 2 będzie największym hitem tej generacji? Wszystkie aktualnie przedstawione informacje dotyczące gry zachwalają projekt Rockstar, którego to deweloperzy znaleźli czas na zaoferowanie żywego i pięknego świata.

Red Dead Redemption 2. Sony pokazuje ekskluzywną zawartość na PlayStation 4

Aktualnie Rockstar bardzo rozważnie prowadzi kampanie marketingową Red Dead Redemption 2. Twórcy dotychczas dwukrotnie pokazali materiały wideo prezentujące rozgrywkę, ale tak naprawdę nie oglądaliśmy jeszcze czystego gameplay ujawniającego przykładowo przebieg jednej misji.

Na takie przyjemności przyjdzie pewnie jeszcze czas, ale przynajmniej teraz możemy spojrzeć na kilka nowych screenów. Na zdjęciach nie brakuje groźnych facetów z rewolwerami, którzy za pomocą giwer wymierzają sprawiedliwość.

Red Dead Redemption 2 zadebiutuje na rynku za 18 dni, ale wciąż nie wiemy, kiedy dokładnie pojawią się ostateczne opinie dotyczące przygody na Dzikim Zachodzie.

Red Dead Redemption 2

Źródło: Rockstar

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego screenshoty Take-Two