SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2018 08:37
Fallout 76 pozwoli kupować atomy za pieniądze. Gra może otrzymać cross-play i oglądamy mapę
1478V

Fallout 76 pozwoli kupować atomy za pieniądze. Gra może otrzymać cross-play i oglądamy mapę

Bethesda postanowiła przygotować mikrotransakcje do Fallout 76. W grze pojawi się możliwość kupienia atomów, które następnie przeznaczymy na upiększenie bohatera. Poznajcie konkretne informacje o produkcji.

Pod koniec miesiąca pierwsi gracze wypróbują Fallout 76, ale Bethesda zezwoliła wybranym redakcjom zapoznać się z produkcją. Pierwsze opinie dotyczące gry są pozytywne, jednak nie powinniśmy od tego tytułu oczekiwać doświadczenia znanego z poprzednich odsłon serii.

Fallout 76. Pierwsze pół godziny rozgrywki! Eksploracja, walka, system rozwoju

Autorzy coraz chętniej wypowiadają się na temat gry, a jednym z najciekawszych kwestii do omówienia są oczywiście mikrotransakcje. Fallout 76 będzie wspierany „do końca świata”, więc mogliśmy się spodziewać, że w pewien sposób tytuł zostanie oparty o małe płatności. Bethesda pozwoli za prawdziwe pieniądze kupować atomy, które następnie zamienimy na przedmioty do personalizacji.

Jest to typowa waluta premium, jednak autorzy zaznaczają, że będziemy ją również zdobywać przez najróżniejsze aktywności – jest to „nagroda za wyzwanie”, która ma nam stale wpadać na konto. Nie powinniśmy się w tym wypadku obawiać o mocniejszy pancerz, czy też lepszą giwerę, bo we wszystkich wypowiedziach deweloperzy podkreślają poprawienie wyglądu bohatera, a nie zmianę jego statystyk.

Bethesda zgłosiła się do Sony w temacie udostępnienia cross-platformowej rozgrywki w Fallout 76, ale jak wiadomo do niedawna Japończycy nie zgadzali się na łączenie serwerów. Teraz sytuacja się zmieniła, jednak deweloperzy nie mogą na szybko wprowadzić tej opcji. Chris Meyer – dyrektor projektu – zaznaczył, że zmagania pomiędzy użytkownikami PlayStation 4, Xboksów One i komputerów osobistych mogą trafić do gry, ale jest to raczej melodia przyszłości – aktualnie zespół skupia się na premierze.

Na zakończenie możecie spojrzeć na sporą mapę... Będziecie plądrować, szukać skarbów i walczyć z kolejnymi oprychami? ;)

fallout 76 mapa

Źródło: https://www.dailystar.co.uk/tech/gaming/735058/Fallout-76-PS4-Crossplay-CONFIRMED-Bethesda-say-they-re-looking-into-it-post-launch

Tagi: bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76