SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2018 14:25
Wiedźmin od Netflix. Poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w Dzierzbę?
2328V

Wiedźmin od Netflix. Poznaliśmy aktorkę, która wcieli się w Dzierzbę?

Netflix nadal nie potwierdził konkretnej listy wszystkich aktorów zaangażowanych w serial Wiedźmin, jednak prace na planie serialu trwają od początku października. Zdaniem najnowszych przecieków w pierwszym epizodzie pojawi się Dzierzba i poznaliśmy aktorkę zaangażowaną w produkcję.

Henry Cavill pracuje właśnie nad serialem „Wiedźmin”. Aktor znany z roli Supermana znajduje się na planie i ma okazję rozwijać pierwszą opowieść platformy Netflix w uniwersum Andrzeja Sapkowskiego.

Medal of Honor na Netflix. Zwiastun nowej produkcji reżysera Forrest Gump i Powrót do przyszłości

Kogo jeszcze zobaczymy w serialu? Trudno tak naprawdę powiedzieć. Według plotek Netflix już wkrótce ma opublikować pełną listę aktorów zaangażowanych w projekt, jednak aktualnie możemy korzystać wyłącznie z przecieków.

Najnowszy sugeruje pojawienie się na planie pierwszego epizodu aktorki znanej z „Król Artur: Legenda miecza” oraz serialu „Upadek królestwa” - Millie Brady ma wcielić się w Renfri, którą możecie kojarzyć jako Dzierzbę. Jest to księżniczka Creyden, a zarazem pierworodna córka Fredefalka, księcia Creyden, z pierwszego małżeństwa, ofiara przekleństwa Czarnego Słońca. Kobieta miała zostać zgładzona przez najemnika, jednak zamiast tego stworzyła grupę przestępczą. Brady ma mieć tylko epizodyczną rolę w całym serialu, ale podobno w jednej z jej scen pojawi się nagość.

Potwierdzenie tej informacji powinno nadejść już wkrótce – w końcu aktorzy pracują na planie od kilku dobrych dni, więc w niedalekiej przyszłości muszą pojawić się również pierwsze materiały pokazujące pracujących aktorów.

Źródło: https://moviesroom.pl/z-ostatniej-chwili/seriale/wiedzmin-wiemy-kto-zagra-ksiezniczke-renfri/

Tagi: millie brady netflix wiedźmin witcher