Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2018 19:50
Red Dead Redemption 2 w Warszawie
4024V

Red Dead Redemption 2 w Warszawie. Gra ma zawierać gigantyczną mapę, zwiedzimy lokacje z RDR?

Kampania marketingowa Red Dead Redemption 2 rozkręca się na dobre. W Polsce możecie już natrafić na wielkie banery zapowiadające przygodę na Dzikim Zachodzie. Jednocześnie pojawiła się informacja, według której produkcja zawiera olbrzymią mapę i pozwoli odwiedzić lokacje z pierwszego Red Dead Redemption.

Na początku potwierdzona wiadomość. W Sieci pojawiają się zdjęcia graczy, którzy przechadzając się po swoich miastach natrafiają na banery reklamujące Red Dead Redemption 2. Pierwsze reklamy zostały dostrzeżone w Warszawie.

Red Dead Redemption 2 u graczy. Wkrótce mogą pojawić się przecieki i spoilery

To pewnie dopiero początek. Dobrze pamiętam okres przed premierą Grand Theft Auto V – w zasadzie cały świat żył grą Rockstar, ponieważ na każdym kroku wpadaliśmy na reklamy, czy też najróżniejsze banery. Pewnie w przypadku Red Dead Redemption 2 będziemy świadkami bardzo podobnej sytuacji.

A teraz trochę przecieków. Dziennikarz Insidegamer.nl miał okazję zapoznać się z tytułem i postanowił podzielić się swoimi wrażeniami z Red Dead Redemption 2. Jego zdaniem Rockstar nie tylko stworzył gigantyczną mapę, a dodatkowo zaoferował w grze wszystkie lokacje znane z pierwszego Red Dead Redemption.

Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to będziemy mogli mówić o sporej ciekawostce – jak wiadomo już przeciek z 2016 roku sugerował odwiedzenie znanych miejscówek. Od tego czasu mapa pewnie została odpowiednio odpicowana, jednak możecie mieć pewność jednego – Red Dead Redemption 2 zapewni sporo atrakcji.

Tagi: leak mapa Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap