Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.10.2018 13:26
Red Dead Redemption 2 u graczy
3758V

Red Dead Redemption 2 u graczy. Wkrótce mogą pojawić się przecieki i spoilery

Nie wszyscy muszą czekać na Red Dead Redemption 2. Pierwsi gracze dorwali się do produkcji Rockstar, więc w niedalekiej przyszłości powinniśmy natrafić na konkretne informacje dotyczące tytułu. To jednocześnie dobra i zła wiadomość.

Red Dead Redemption 2 trafi na rynek 26 października. Mogliśmy się spodziewać, że niektórzy szczęśliwcy wcześniej zgarną płytki, ale raczej nikt nie spodziewał się tej sytuacji na początku października. W Sieci pojawiają się zdjęcia pokazujące włączony tytuł w wersji na PlayStation 4.

Red Dead Redemption 2. Gameplay pokazuje napady, misje i inne aktywności

Opcje w tej sytuacji są dwie – pierwsi dziennikarze otrzymali możliwość zapoznania się z tytułem lub niektórym klientom udało się dorwać do pudełek. Z doświadczenia wiem, że przy tak dużym tytule Rockstar może zaprosić do swojej siedziby największe redakcje, gdzie dziennikarze otrzymają możliwość ukończenia całego tytułu. Trudno mi uwierzyć, by firma rozdała przykładowo kody na 24 dni przed premierą... Nawet przy ogromnych grach najwcześniej otrzymywałem dostęp do tytułu na 14-17 dni przed debiutem.

Chciałbym się w tej sytuacji mylić, bo jeśli płytka z Red Dead Redemption 2 wpadła w łapy klienta, to w kolejnych dniach mogą w Sieci pojawić się konkretne przecieki – nie mówię tutaj nawet o screenach/fragmentach rozgrywki, ale szczegóły dotyczące fabuły mogą zaboleć wielu graczy wyczekujących na tę historię od wielu lat.

Jest to naprawdę zaskakująca sytuacja, ponieważ aż trudno uwierzyć, że Rockstar nie dopilnował sytuacji i pozwolił na wyciek opracowywanej przez tyle lat produkcji.

Red Dead Redemption 2 leak

Źródło: Twitter

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two

Nie przegap