Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2018 17:24
Call of Duty Mobile wycieka. Screeny pokazują rozgrywkę i znane mapy
1602V

Call of Duty Mobile wycieka. Screeny pokazują rozgrywkę i znane mapy

Activision nie ma szczęścia do mobilnego Call of Duty. W Sieci pojawiły się materiały prezentujące tytuł przygotowywany przez Tencent. Studio odpowiedzialne za „małe” PUBG pracuje teraz nad nowym COD-em.

Activision ma wielkie plany na rozwój marki Call of Duty. Nad kolejnymi grami na konsole oraz komputery osobiste pracują trzy studia, ale do tego grona dołączyła kolejna utalentowana ekipa. Tencent przygotowuje edycję przeznaczoną na urządzenia z iOS oraz Androidem na pokładzie.

Call of Duty: Black Ops 4. Post Malone w absolutnie zwariowanej reklamie

Tencent to zespół znany z wielu przebojów – to właśnie ta ekipa stworzyła między innymi PUBG Mobile, ArcheAge, Arena of Valor, czy też CrossFire. Twórcy mają ogromne doświadczenie w kreowaniu małych tytułów, więc nie powinno nikogo dziwić, że Activision postanowiło akurat na tę ekipę.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwsze materiały z Call of Duty Mobile. Gra pod względem oprawy wygląda naprawdę nieźle, a autorzy w wielu miejscach korzystają z doświadczenia zebranego z Playerunknown's Battlegrounds – warto tutaj zwrócić uwagę na rozłożenie przycisków na ekranie oraz cały wygląd menu.

Deweloperzy zamierzają pewnie trafić w serca oddanych fanów marki Call of Duty, ponieważ w Call of Duty Mobile pojawią się mapy ze znanych i lubianych produkcji – już teraz widzimy Nuketown z Call of Duty: Black Ops 1, Highrise z Call of Duty: Modern Warfare 2, a nawet Shipment z Call of Duty: Modern Warfare.

Aktualnie nie znamy konkretów dotyczących wydania Call of Duty Mobile.

Call of Duty Mobile

Źródło: Twitter

Tagi: Activision call of duty call of duty mobile Tencent

Nie przegap