SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2018 16:48
Titans na Netflix! Zwiastun pokazuje opowieść DC
2262V

Titans na Netflix! Zwiastun pokazuje opowieść DC

Kapitalna wiadomość dla subskrybentów Netflixa z Europy. Widzowie nie będą zmuszeni do opłacania dodatkowej platformy, by zapoznać się z „Titans”. Serial w uniwersum DC został zaprezentowany na pełnym zwiastunie.

DC stworzyło swoją platformę do streamingu zatytułowaną DC Universe, ale aktualnie propozycja jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych. Widzowie z Polski nie muszą myśleć o płaceniu abonamentu w dolarach, ponieważ „Titans” będzie dostępny na Netflix.

Netflix październik z mocnymi serialami. Daredevil, Castlevania, Nawiedzony dom na wzgórzu i więcej

Już wcześniej krążyły plotki, według których Netflix ma nawiązać wielką współpracę z DC i dystrybuować seriale oraz filmy przygotowywane przez korporacje do między innymi Europy. Aktualnie nie otrzymaliśmy potwierdzenia, czy firmy nawiązały długotrwałą relację, ale mamy pierwszą pozytywną „jaskółkę”.

Netflix przedstawi w Europie „Titans”. 11 odcinkowa opowieść zostanie opublikowana „wkrótce”, a podczas historii otrzymamy możliwość śledzenia losów między innymi: Robina, Starfire, Raven, czy też Beast Boy'a.

Serial „Titans” podąża śladami Robina, który wyłania się z mroków Gotham City jako przywódca nowej ekipy bohaterów, w której skład wchodzą także Raven, Starfire i Beast Boy. Młodzi superbohaterowie wspólnie muszą nie tylko ocalić planetę przed złem, lecz także stawić czoła swoim wewnętrznym demonom. Wkrótce odkrywają, że chociaż z osobna wszyscy są wewnętrznie poranieni, wspólnie są Tytanami.

Jest to naprawdę świetna wiadomość dla widzów, którzy chcą zobaczy „Tytanów” w akcji. Dzisiaj możemy zerknąć na konkretniejszy zwiastun – nadal nie jestem przekonany do wizji twórców, ale może po premierze zostaniemy pozytywnie zaskoczeni? Oby!

Źródło: YouTube.com

Tagi: dc universe netflix Titans trailer zwiastun