SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2018 13:51
Sony promuje premiery. Assassin's Creed: Odyssey jedną z gwiazd materiału
387V

Sony promuje premiery. Assassin's Creed: Odyssey jedną z gwiazd materiału

Japońska korporacja nie zapomina o promowaniu nadciągających hitów. Sony opublikowało materiał zapowiadający najbliższe premiery i na liście znajdziecie między innymi Assassin's Creed: Odyssey.

Sony w ostatnich tygodniach systematycznie promuje produkcje zmierzające na PlayStation Store. W październiku nie będziemy narzekać na brak mocnych gier i już na początku możemy zapoznać się z kilkoma ciekawymi tytułami.

PlayStation 4 Pro tanieje! Japoński oddział Sony ogłasza redukcję cen

Październik będzie niezwykle wymagający dla naszych portfeli. Już w pierwszym tygodniu możemy zapoznać się z Assassin's Creed: Odyssey, Astro Bot Rescue Mission, Mega Man 11, Fist of the North Star: Lost Paradise.

Zwiastun ponownie promuje bardzo zróżnicowane tytuły. Mamy tutaj piaskownicę w Grecji na przynajmniej 40 godzin, pojawia się tytuł dla posiadaczy PlayStation 4, powraca Mega Man, a niektórzy mogą nawet skusić się na pozycję czerpiącą garściami z Kraju Kwitnącej Wiśni.

To sporo przyjemnego grania, a nie możemy zapomnieć o najważniejszym – październik dopiero się rozkręca. Jeszcze dzisiaj zerkniecie na naszym portalu na Kalendarz Gracza, który jest wyjątkowo obładowany grubym mięsem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: playstation 4 reklama sony trailer zwiastun