Roger Żochowski Roger Żochowski 30.09.2018 09:00
The Last of Us 2
3451V

The Last of Us 2 w 2019? Informacje z rzekomo oficjalnego kanału PlayStation

Wciąż nie wiadomo, kiedy nastąpi oficjalna premiera The Last of Us 2, ale będzie to zapewne jeden z ostatnich wielkich exów na PS4. Najnowsze plotki mówią o tym, że w grę zagramy w przyszłym roku. 

Nie tak dawno na kanale PlayStation Music pojawiła się lista utworów z The Last of Us 2. Co w tym takiego interesującego poza świetną muzyką? Fani zauważyli, że przy każdym z utworów pojawił się napis: "Music from The Last of Us Part II (2019)". To wskazywałoby, że tytuł pojawi się na rynku w przyszłym roku.

Wielu spekulowało, że Sony poda w końcu oficjalną datę premiery na tegorocznym PlayStation Experience, ale impreza została odwołana. Przypomnijmy, że w 2017 roku Naughty Dog zapewniało, że tytuł jest gotowy w 50%.

PlayStation Experience w tym roku się nie odbędzie

Mimo iż informacja krąży po internecie i na forach gry robi wielki szum, sprawdziłem filmy z PlayStation Music i nie jestem do końca pewien, czy jest to oficjalny kanał Sony. Znajdziemy tam zaledwie kilkanaście filmów prezentujących utwory z gier Marvel's Spider-Man, MLB The Show 18 i The Last of Us 2. W tym ostatnim przypadku w opisach widnieją informacje, że kawałki pochodzą z pierwszego trailera czy różnych imprez, jak E3 PlayStation Showcase czy zeszłoroczne PlayStation Experience. Równie dobrze utwory mogły zostać ściągnięte ze Spotify Sony. Choć osobiście mocno trzymam kciuki za premierę w przyszłym roku.

Tagi: Naughty Dog SCE The Last of Us: Part II