Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 18:00
Call of Duty: Black Ops 4 ma odnieść olbrzymi sukces. Analityk pewny triumfu
964V

Call of Duty: Black Ops 4 ma odnieść olbrzymi sukces. Analityk pewny triumfu

Activision może spać spokojnie. Call of Duty: Black Ops 4 ma podobno odnieść spektakularny sukces, ponieważ gracze rzucą się na pudełka dzięki trybowi Battle Royale. Gra Treyarch ma dominować w rankingach sprzedaży.

12 października odbędzie się premiera Call of Duty: Black Ops 4, więc już w niedalekiej przyszłości otrzymamy ostateczne informacje dotyczące gry. Jest to spory eksperyment, ponieważ tytuł nie posiada kampanii fabularnej.

Call of Duty 2019 z cross-platformową rozgrywką? Activision zbada sprawę

Twórcy zajęli się stworzeniem zmagań Battle Royale i to podobno ten wariant zabawy ma pomóc w odniesieniu produkcji dużego sukcesu. Michael Olson z Piper Jaffray’s w tym tygodniu ustalił docelową cenę akcji Activision na poziomie 88 dolarów – to około 7% lepszy wynik od aktualnego, a około 10% wyższy od średniego celu z Wall Street. W rezultacie korporacja zanotowała wzrost o 2,1% do 82,24 dolara za akcję.

Analityk wgłębił się w opinie zwrotne po testach Blackout i jego zdaniem przygotowany tryb pozwoli Treyarch świętować. Olson mówi wprost – Activision łączy najpopularniejszą grową markę z najpopularniejszym trybem, więc taka propozycja po prostu musi osiągnąć sukces. 

Olson jest nawet przekonany, że Call of Duty: Black Ops 4 sprzeda się lepiej od pierwotnych założeń – przedstawiciel Piper Jaffray’s mówi nawet o wyniku 23,5 mln sprzedanych pudełek. Wcześniej zakładano rezultat na poziomie 21,5 mln egzemplarzy.

Źródło: https://www.barrons.com/articles/activisions-answer-to-fortnite-could-dominate-the-holiday-season-1537986617

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch