Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 17:00
Diablo 3 na Nintendo Switch
2809V

Diablo 3 na Nintendo Switch. Gameplay pokazuje dynamiczne ubijanie hord demonów

Nintendo chętnie promuje perełkę Blizzarda. Japończycy zaprezentowali długie nagranie, na którym możemy spojrzeć na czysty gameplay. Diablo 3 na Nintendo Switch działa wyjątkowo dobrze nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Końcówka roku dla posiadaczy Nintendo Switchów zapowiada się wyjątkowo dobrze. Gracze zapoznają się z między innymi Dark Souls Remastered, Pokemon Let's GO Pikachu / Eevee, Diablo 3, czy też Super Smash Bros. Ultimate.

Splatoon 2. To już ostatnia świeża zawartość w grze. Materiały z nowej mapy

Nintendo musi teraz zadbać o odpowiednią promocję i właśnie z tego powodu możemy spojrzeć na poniższy materiał. Diablo 3 Eternal Collection było prezentowane na EGX 2018 Showcase, więc Japończycy postanowili przedstawić rozgrywkę.

Tytuł działa płynnie nawet podczas kooperacyjnej walki i gdy na ekranie pojawia się kilkunastu przeciwników. Miałem okazję zagrać w tytuł w Kolonii i płynny gameplay nie znika nawet podczas czteroosobowych pojedynków. Magicy z Blizzarda nie zawiedli, więc możecie szykować się na fantastyczny powrót do świata opanowanego przez demony.

Zamierzacie grać w Diablo 3 w okolicach premiery? Ja na pewno nie odpuszczę, bo ubijanie kolejnych potworów w tytule Blizzarda nie zawodzi nawet na małej platformie Nintendo. Będzie to jedna z ciekawszych, tegorocznych propozycji dla posiadaczy Switchów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Blizzard Entertainment Diablo III Eternal Collection