Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.09.2018 15:30
Devil May Cry 5 na rozgrywce. Dante pokazuje kocie ruchy
1564V

Devil May Cry 5 na rozgrywce. Dante pokazuje kocie ruchy

Jedną z najważniejszych przyszłorocznych premier dla wielu czytelników naszego portalu na pewno będzie Devil May Cry 5. To właśnie dla tych osób Capcom przygotował specjalny pokaz, na którym swoimi umiejętnościami chwali się Dante.

Dante jest ikoną Devil May Cry. To główny bohater serii, który jest jednocześnie półdemonem. Tej postaci nie mogło zabraknąć w Devil May Cry 5 i na szczęście Capcom nie zawiódł odpicowując wojownika.

Devil May Cry 5. Capcom potwierdza: 4K i 60 fps na PS4 Pro

Devil May Cry 5 zapowiada się wyśmienicie. Dante korzysta z wielu znanych ruchów, ale ma również okazję zaprezentować kilka nowych ataków, którymi z wielką przyjemnością eliminuje kolejne zastępy oponentów.

Na materiale zobaczycie czystą rozgrywkę, w której nie brakuje przechadzania się po kolejnych miejscówkach, ale również zerkniecie na specjalną misję – standardowo Dante musi w wyznaczonym czasie wybić oponentów.

Gra na każdym kolejnym materiale wygląda fantastycznie, więc sympatycy gatunku mogą spać spokojnie, a zarazem powinni odkładać pieniądze. Devil May Cry 5 trafi na rynek 8 marca i bez wątpienia warto będzie poznać tę przygodę już na samym początku przyszłego roku. Dotychczas Capcom nie potwierdził przygotowanie edycji kolekcjonerskiej, ale możemy się spodziewać, że Japończycy w niedalekiej przyszłości pokażą wielkie pudło.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 gameplay