Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 11:06
Spider-Man od NetherRealm Studios
2437V

Spider-Man od NetherRealm Studios. Ed Boon przedstawia krwawą koncepcję

Ojciec serii Mortal Kombat nie może pewnie narzekać na nudę, jednak Ed Boon znalazł czas na przygotowanie ciekawego materiału. Twórca pokazał, jak mógłby wyglądać Spider-Man, gdyby za przygodę Pająka odpowiadało jego studio.

NetherRealm Studios to ekipa zajmująca się rozwojem serii Mortal Kombat oraz Injustice. Według plotek deweloperzy rozpoczęli już przygotowanie MK11, ale na konkretną prezentację gry musimy zaczekać pewnie do przyszłego roku.

Spider-Man jest dla gier Marvela tym czym Iron Man dla filmów

Ed Boon bardzo często wrzuca na Twitter najróżniejsze informacje zwiastujące prezentacje nowych produkcji lub kolejnych rozszerzeń do wydanych tytułów. Twórca tym razem postanowił przedstawić koncepcję „co by się stało, gdyby Spider-Man był stworzony przez NetherRealm Studios”.

Jest to szybkie połączenie pracy Insomniac Games z twórczością jego zespołu. Parker ponownie może korzystać ze swoich dynamicznych ruchów, ale każdy atak został zakończony efektownymi finisherami znanymi z między innymi Mortal Kombat X.

Propozycja dewelopera została ciepło przyjęta przez graczy, którzy chętnie zapoznaliby się z między innymi DC vs. Marvel - w sumie taki crossover mógłby osiągnąć spory sukces... Walki Batmana z Iron Manem przeszłyby do historii.

Źródło: Twitter

Tagi: Insomniac Games Sony Computer Entertainment Spider-Man (2018)