Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.09.2018 09:04
W FIFA 19 negocjacje to niebezpieczna sztuka. Petr Cech‏ nie ściąga kasku i wyśmiewa sytuację
3897V

W FIFA 19 negocjacje to niebezpieczna sztuka. Petr Cech‏ nie ściąga kasku i wyśmiewa sytuację

Szał na FIFA 19 nie słabnie. Od dzisiaj produkcja jest dostępna na całym świecie i nawet profesjonalni piłkarze doceniają pracę EA Sports. Petr Cech‏ zdecydował się wspomnieć o pewnej ciekawostce, którą możecie znaleźć w karierze.

Petr Cech‏ to były reprezentant Czech, który podczas swojej kariery reprezentował między innymi Stade Rennais, Chelsea, a teraz ma okazję bronić bramki w barwach Arsenalu. Zawodnik w 2006 roku został uderzony kolanem w głowę i w konsekwencji jest zmuszony do gry w specjalnym kasku, który chroni go przed kolejnym, poważnym urazem.

FIFA 19. Problem z językiem polskim – Electronic Arts tłumaczy zamieszanie

EA Sports dokładnie skanuje twarze wszystkich piłkarzy i Petr Cech‏ na wszystkie sesje zdjęciowe musiał pojawić się w swoim kasku. Nie jest to nic zaskakującego, jednak twórcy prawdopodobnie nie przygotowali jego wizerunku bez tego elementu, więc bramkarz przychodzi negocjować swoje kontrakty w FIFA 19 w dość nietypowym „stroju”.

Sytuację dostrzegł nawet sam Czech, który pewnie podczas kolejnej sesji z EA Sports poprosi o dodatkowe zdjęcia i dorzucenie do jego postaci krawata.

Cała sytuacja najbardziej cieszy EA Sports oraz Electronic Arts – ponownie media na całym świecie piszą o FIFA 19, która może również liczyć na świetne wsparcie profesjonalnych piłkarzy. Akurat pod względem marketingu Elektronicy potrafią zadbać o swoją perełkę

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 19