Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.10.2018 07:10
Assassin's Creed: Odyssey z kawiarnią asasynów w Tokio. Poznaliśmy rozmiary gry na PS4
2013V

Assassin's Creed: Odyssey z kawiarnią asasynów w Tokio. Poznaliśmy rozmiary gry na PS4

Wygląda na to, że zachodnie produkcje wreszcie przebijają się na rynku japońskim. Spider-Man jest absolutnym bestsellerem w Kraju Kwitnącej Wiśni a szanse na wielki sukces ma też nadciągające Assassin's Creed: Odyssey.

Ubisoft przygotował całkiem ciekawą akcję w Cafe Bohemia, w dzielnicy Shibuya, w Tokio. Kawiarnia, która jest bardzo popularna w stolicy Japonii, zamieniła się na pewien czas w przestrzeń poświęconą Assassin's Creed: Odyssey. Na scenie można było zobaczyć idolkę Mogę Mogami, przebraną jako Kasandrę. W prezentacji wziął też udział Steve Miller z Ubisoft Asia, który wspomniał, że marka rozeszła się już w nakładzie ponad 100 mln kopii.

Do 29 września można w rzeczonej kawiarni zamawiać specjalne dania i napoje, które mają nawiązywać do Assassin's Creed: Odyssey. 

Dla graczy wyczekujących premiery Assassin's Creed: Odyssey mamy przy okazji kolejny detal. Okazuje się, że tytuł wymaga na dysku twardym PS4 przynajmniej 47 GB. Taką informację zdradziła zakładka gry na PlayStation Store. To standardowa wartość jak na tytuł AAA w obecnych czasach.

Tagi: Assassin's Creed Assassin's Creed: Odyssey humor Japonia Odyssey PS4 Ubisoft