Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2018 12:19
Hitman 2 na długiej rozgrywce. Twórcy pokazują 3 zabójstwa
529V

Hitman 2 na długiej rozgrywce. Twórcy pokazują 3 zabójstwa

Agent 47 jest gotowy na kolejne wyzwania. Hitman 2 wkrótce przestawi graczom swoje nowe przygody, więc deweloperzy chętnie pokazują kolejne fragmenty rozgrywki. Nie oczekujcie rewolucji, ale doszlifowaną koncepcję z 2016 roku.

13 listopada odbędzie się premiera Hitman 2. Jest to nowa produkcja IO Interactive, które zostało odłączone od Square Enix i teraz Warner Bros. pomaga doprowadzić na rynek nową przygodę doświadczonego zabójcy.

Agent 47 w dżungli na nowym wideo. Zobaczcie edycję kolekcjonerską Hitmana 2

Jedną z największych zmian względem historii z 2016 roku jest model dystrybucji – autorzy tym razem nie zdecydowali się dzielić wydarzeń na epizody i od początku otrzymamy dostęp do pełnego doświadczenia. Oczywiście możemy oczekiwać licznych rozszerzeń, które wprowadzą do gry kolejne lokacje, jednak aktualnie studio nie konkretyzuje planów związanych z zawartością po premierze.

Możecie mieć pewność, że Hitman 2 ponownie zaoferuje ogromne miejscówki przepełnione setkami postaci, z którymi będziemy mogli wchodzić w większe lub mniejsze relacje. Autorzy skupili się na dopracowaniu poszczególnych systemów, by gracze mieli pewność, że okolice „żyją” i reagują na nasze najmniejsze działania.

Gameplay opiera się oczywiście na znanych i zarazem uznanych schematach, więc najwięksi fani marki powinni wyczekiwać na premierę – w końcu produkcja z 2016 roku nie zawodziła pod względem rozgrywki... Można było jedynie ponarzekać na podzielenie akcji na odcinki.

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay hitman 2 IO Interactive