Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2018 12:00
Xbox Polska śmieje się z PlayStation - „to kiedy konsola z prawdziwym 4K?”
10138V

Xbox Polska śmieje się z PlayStation - „to kiedy konsola z prawdziwym 4K?”

Sony w ostatnich dniach zdecydowało się ogłosić kilka ważnych decyzji. Firma między innymi zaprezentowała konsolę z klasykami oraz udostępniła rozgrywkę cross-platformową, ale zdaniem polskiego oddziału Xboksa czegoś tutaj wciąż brakuje.

Miłośnicy marki Sony nie mogą w ostatnich dniach narzekać. Japończycy ujawnili PlayStation Classic, potwierdzili możliwość pobierania gier z PlayStation Now na dysk, a nawet zdecydowali się na dołączenie do cross-platformowej rozgrywki.

Fortnite z cross-platformową rozgrywką! Sony zgadza się na wspólną grę PS4, XOne, NS i PC

To trzy bardzo ważne ruchy, na które czekało na pewno wielu czytelników naszego portalu, jednak jak widać Xbox Polska znalazł jeszcze jeden „element układanki”, o który powinno zadbać Sony. W tym wypadku nie możemy liczyć na szybką reakcję Japończyków.

Xbox Polska vs. PlayStation Polska

Trzeba na pewno pogratulować ekipie Xbox Polska podejścia do tematu i znalezienia odpowiedniej „szpilki”, którą można było wyciągnąć w tym odpowiednim momencie. Jak wiadomo jest to tylko PR-owa zagrywka – wcześniej wielokrotnie oglądaliśmy starcia działu Microsoftu z ekipą Sony.

Można tutaj na pewno wymienić takie akcje jak „Smoki już wyginęły”. Mocna szpila PlayStation Polska w stronę Xbox Polska", "Xbox Polska odpowiada PlayStation Polska na „smoki już wyginęły”", czy też "Xbox Polska porównuje Forza Motorsport 7 do Gran Turismo Sport. Liczby mówią wiele".

Tagi: microsoft PlayStation 4 playstation polska xbox one xbox polska