Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.09.2018 11:23
Call of Duty: Black Ops 4 z darmową serią komiksów. Zeszyty pozwolą poznać specjalistów
833V

Call of Duty: Black Ops 4 z darmową serią komiksów. Zeszyty pozwolą poznać specjalistów

Treyarch nie stworzyło fabularnej kampanii do Call of Duty: Black Ops 4, ale nie oznacza to, że gracze nie mogą liczyć na ciekawe historie. Twórcy zadbali o stworzenie komiksów, które wprowadzą graczy w świat gry.

Call of Duty: Black Ops 4 jest sporym eksperymentem. Autorzy postawili tym razem na sieciowe zmagania, stworzyli trzy historie z biegającymi truposzami, a dodatkowo zaproponują zainteresowanym rywalizację Battle Royale – czy to się uda? Przekonamy się już wkrótce, ponieważ premiera odbędzie się 12 października.

Call of Duty: Black Ops 4 na gameplayowym zwiastunie premierowym

Studio już wcześniej potwierdziło chęć prezentacji fabuły w nietypowy sposób i właśnie poznaliśmy jedną z opcji – gracze otrzymają dostęp do 10 darmowych komiksów, które pozwolą poznać losy następujących bohaterów: Greg Rucka, Chris Roberson, Jeremy Barlow, K.A. McDonald, Aaron Duran, Matthew Robinson oraz Tony Shasteen.

Na dobry początek otrzymaliśmy trzy historie (Ruin, Prophet i Crash), a kolejne zostaną opublikowane w następnych dniach – pewnie do dnia premiery Call of Duty: Black Ops 4 zainteresowani przeczytają wszystkie przygody.

Jest to bez wątpienia ciekawa forma promocji... Choć szczerze mówiąc chętniej postawiłbym takie przygody na półce obok innych komiksów. Może po pewnym czasie Activision zdecyduje się na wydanie historii?

W galerii znajdziecie okładki.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Activision Call of Duty: Black Ops 4 Treyarch