Paweł Musiolik Paweł Musiolik 26.09.2018 19:23
The Last of Us 2. Darmowe awatary, dynamiczny motyw i gadżety do kupienia
2710V

The Last of Us 2. Darmowe awatary, dynamiczny motyw i gadżety do kupienia

Zgodnie z planami, wystartował Outbreak Day, które jest świętowane przez Naughty Dog i Sony darmowymi prezentami oraz gadżetami, które możecie kupić.

Outbreak Day to coroczna okazja do świętowania przez Naughty Dog swojej marki The Last of Us. W tym roku, gdy powolutku zbliżamy się do premiery The Last of Us 2, przygotowano darmowe awatary i dynamiczny motyw dla PS4, umożliwiono pobranie muzycznego motywu przewodniego oraz m.in. naklejek na iOS.

Naughty Dog potrzebuje polskojęzycznego wsparcia do The Last of Us Part 2. Studio szuka pracowników

Jeśli chodzi o darmowe rzeczy z The Last of Us 2, to paczkę awatarów dla PS4 znajdziecie w tym miejscu, a dynamiczny motyw dla konsoli - tutaj.

Nawiązano także współpracę z Mondo, czego efektem jest limitowany winyl z muzyką z The Last of Us, na którym widnieje rysunek Sama Wolfe'a Connelly'ego. Do winyla dorzucany jest plakat Joela i (prawdopodobnie) jego wilczego towarzysza. Zamawiać możecie go tutaj, a plakat kupicie w tym miejscu, do soboty, do godziny 19:00.

Do sprzedaży trafi także koszulka zrobiona przez InsertCoin, które może pochwalić się ubraniami wysokiej jakości. Cena? €31,20.

Źródło: http://www.thelastofus.playstation.com/outbreakday

Tagi: Naughty Dog playstation 4 The Last of Us 2