Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 15:00
Forza Horizon 4 w Xbox Game Pass. Microsoft reklamuje usługę
881V

Forza Horizon 4 w Xbox Game Pass. Microsoft reklamuje usługę

Amerykanie nie przestają promować swojej wielkiej usługi. Już na początku przyszłego miesiąca subskrybenci otrzymają dostęp do Forza Horizon 4, więc jest to dobry moment na przedstawienie odpowiedniej reklamy.

Xbox Game Pass to bez wątpienia jeden z największych skarbów dostępnych na Xboksie One. Gracze systematycznie otrzymują nowe produkcje, a nawet mogą zapoznać się z premierowymi tytułami z katalogu Microsoftu – to wszystko zostało wycenione na zaledwie 40 zł na miesiąc.

Forza Horizon 4 na premierowym zwiastunie. „4 zmienia wszystko”

Forza Horizon 4 zbiera fantastyczne oceny, ale gracze nie muszą szykować 250 zł na wyścigi umiejscowione w Wielkiej Brytanii. Tytuł od premiery będzie dostępny w Xbox Game Pass, więc posiadacze Xboksów One nie nadwyrężą budżetu.

Microsoft chce mieć pewność, że gracze będą przygotowani na te przyjemności, więc z tej okazji możemy spojrzeć na świeży spot. Reklama o znanym i sympatycznym charakterze pokazuje, jak klienci mogą zgarniać najlepsze tytuły w niskiej cenie.

W nocy poznaliśmy pełną listę pozycji dostępnych w październikowym Xbox Game Pass – Forza Horizon 4 to oczywiście dopiero początek, bo na zestawieniu pojawia się między innymi Wolfenstein: The New Order. Ofertę znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: Forza Horizon 4 reklama xbox game pass