Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 08:30
Forza Horizon 4 na premierowym zwiastunie
1328V

Forza Horizon 4 na premierowym zwiastunie. „4 zmienia wszystko”

Microsoft zaprezentował ostateczny zwiastun Forza Horizon 4. Produkcja jest przygotowana i już wkrótce z wyścigami zapoznają się gracze z całego świata. To dobre podsumowanie całej kampanii marketingowej.

Najważniejszy element Forza Horizon 4? Cztery pory roku. Najnowszy materiał opublikowany przez amerykańską korporację skupia się właśnie na zaprezentowaniu zmiennej pogody, a jednocześnie pozwala spojrzeć na piękne miejscówki z Wielkiej Brytanii.

Xbox Game Pass październik. Kolejny świetny miesiąc usługi

Playground Games od pierwszej prezentacji Forza Horizon 4 pokazywało graczom uroki wiosny, lata, jesieni oraz zimy. Twórcy skupili się na tym elemencie, ponieważ dzięki niemu mogli w lepszy sposób przedstawić swoje tereny, a zarazem deweloperzy zaoferowali fanom zróżnicowaną rozgrywkę.

Zwróćcie uwagę na podkreślenie kolorów – jeśli posiadacie w domu nowszy telewizor wspierający HDR oraz rozdzielczość 4K, to docenicie pracę grafików, bo produkcja w wielu miejscach potrafi po prostu zachwycić oprawą.

Naszą opinię na temat Forza Horizon 4 już znacie – jeśli jesteście miłośnikami serii lub gatunku, to na pewno nie będziecie zawiedzeni, ponieważ twórcy po prostu dopracowują swoją koncepcję zapoczątkowaną wiele lat temu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Forza Horizon 4 PlayGround Games trailer xbox one zwiastun