Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 12:27
Kapitan Marvel z polskim dubbingiem. Zwiastun przedstawia pracę aktorów
1123V

Kapitan Marvel z polskim dubbingiem. Zwiastun przedstawia pracę aktorów

Kapitan Marvel to kolejna przygoda, którą w polskich kinach zobaczymy z dubbingiem. Polski oddział Marvela opublikował zwiastun, ale trudno w tym wypadku wychwalać pomysł. Aktorka dubbingująca Brie Larson stanęła przed trudnym zadaniem.

Dubbing w polskich kinach nie zawsze jest złą decyzją, jednak wciąż trudno mi przekonać się do takiej propozycji w przypadku między innymi filmów Marvela. Nachodzącą opowieść Kapitan Marvel również otrzyma taką lokalizację i aktorka wcielająca się w główną bohaterkę nie przekonuje.

Captain Marvel na zwiastunie! To będzie nowy hit Marvela?

Marvel w ostatnich miesiącach trzyma bardzo równy i zarazem wysoki poziom. Firma systematycznie wrzuca do kin kapitalne historie, które zgarniają uznanie widzów oraz notują fantastyczne wyniki.

Jak będzie z Kapitan Marvel? Przekonamy się dopiero w przyszłym roku, ale możecie mieć pewność, że w polskich kinach pojawi się opcja zobaczenia filmu z dubbingiem – w sumie wszystkie ostatnie, duże historie Marvela mogliśmy wybrać z taką lokalizacją.

Trudno powiedzieć, czy ma to faktycznie sens, jednak najwidoczniej zainteresowanie jest odpowiednie – w końcu stworzenie dubbingu na pewno kosztuje więcej niż zatrudnienie lektora, a nikt nie lubi wyrzucać pieniędzy w błoto.

Źródło: YouTube.com

Tagi: captain marvel dubbing kapitan marvel trailer zwiastun