Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 11:39
Absolver: Downfall dostępny za darmo. Duży dodatek zapewnia sporo atrakcji
841V

Absolver: Downfall dostępny za darmo. Duży dodatek zapewnia sporo atrakcji

Sloclap nie rezygnuje z rozwoju Absolver. Produkcja właśnie otrzymała duży, darmowy dodatek, a jednocześnie gra trafiła do nowej promocji, dzięki której możecie ją zgarnąć ze sporym rabatem. Poznajcie wszystkie szczegóły.

Absolver trafił na rynek w sierpniu ubiegłego roku. Gra od początku potrafiła zachwycić systemem walki, jednak niektórzy narzekali na samą zawartość. W rezultacie tytuł zgarnął oceny na poziomie 69-75%.

Red Dead Redemption 2 na PC? Swoją pomoc oferuje indyczy potentat

Sloclap zamierza nadal rozwijać produkcję i posiadacze gry mogą dzisiaj za darmo pobrać spore rozszerzenie. Downfall trafiło na PlayStation 4 i komputery osobiste, a dodatek oferuje trzy duże nowości, które w znaczący sposób rozwijają projekt:

  • Tryb Downfall: To zupełnie nowe wyzwanie, w którym gracze – samodzielnie lub w trybie kooperacji – przemierzać będą kopalnie Adal. Każda rozgrywka będzie różniła się od poprzedniej dzięki proceduralnie generowanym planszom i oferowała graczom zróżnicowane doświadczenia, poziom przeciwników i trzy różne walki z bossami.
  • Styl walki Faejin: Nowy styl walki Faejin łączy w sobie pozycje ataku, obrony, serie szybkich ciosów i płynną moc. Ze względu na swoją złożoność styl ten jest dostępny tylko dla doświadczonych Absolverów i zawiera zmienne umiejętności defensywne i dwa tuziny ataków do wykonania gołymi pięściami, rękawicami bojowymi i bronią.
  • Wyzwania: Gracze, którzy osiągnęli rangę ucznia, mogą uczestniczyć w wyzwaniach swoich szkół, korzystając z zestawów dostępnych wraz z ich stylem walki w meczach 1v1. Wszystkie wygrane zaliczają się na poczet reprezentowanej Szkoły, a walka oceniana będzie na poziomie pojedynczym oraz zbiorowym i co trzy tygodnie (na koniec sezonu) przyznawane będą nagrody dla wszystkich uczestników.

Z okazji premiery Downfall, Absolver będzie przez najbliższy tydzień dostępne w promocji – gracze na PlayStation Store oraz Steam mogą kupić tytuł z 50% zniżką. Cena na platformie Valve wynosi aktualnie 53,99 zł, jednak w sklepie Sony nie dokonano jeszcze aktualizacji.

Tagi: absolver pc playstation 4 Sloclap