Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.09.2018 09:18
Racket Fury: Table Tennis VR trafi w końcu na PlayStation VR. Jedna z najlepszych produkcji dla VR
899V

Racket Fury: Table Tennis VR trafi w końcu na PlayStation VR. Jedna z najlepszych produkcji dla VR

Dobra wiadomość dla fanów PlayStation VR. Na sprzęt Sony wkrótce trafi Racket Fury: Table Tennis VR, którym w swoim czasie zachwycali się posiadacze Oculus Rift oraz HTC Vive. Dla tej produkcji warto odświeżyć japońskie gogle.

Racket Fury: Table Tennis VR trafiło na Steam pod koniec ubiegłego roku. Za tytuł odpowiada rodzime 10Ants Hill, które przeszło długą drogę, by mieć pewność, że ich produkcja zadowoli wymagających sympatyków tenisa stołowego.

PSN. Prace nad możliwością zmiany nicka już prawie ukończone. Niejasna kwestia przeniesienia trofeów i gier

Twórcy dopracowywali rozgrywkę z profesjonalnymi zawodnikami, by mieć pewność, że w Racket Fury: Table Tennis VR pojawi się kapitalna fizyka i każdy zainteresowany będzie mógł z przyjemnością brać udział w zawodach. W tytule pojawia się kampania, podczas której gracze mierzą się z 16 przeciwnikami – autorzy skupili się na indywidualnych cechach każdego rywala prezentując ich unikalny temperament i indywidualny styl gry.

Racket Fury: Table Tennis VR trafi na PlayStation VR dokładnie 2 października, a jeśli zamierzacie zapoznać się z grą w okolicach premiery to musicie przygotować 76 zł. Autorzy już teraz zapowiadają prace nad trybem sieciowym, który zostanie dodany do gry po debiucie.

Miałem okazję w swoim czasie zapoznać się z Racket Fury: Table Tennis VR w wersji na PC i zaoferowanie tytułu posiadaczom PlayStation VR to naprawdę świetna wiadomość. 10Ants Hill dopracowało system rozgrywki, który jest wymagający i bardzo satysfakcjonujący.

Na deser możecie spojrzeć na krótką prezentację Racket Fury: Table Tennis VR – wkrótce twórcy pozwolą spojrzeć na premierowy zwiastun i produkt wyląduje na półkach PlayStation Store.

Tagi: cena data premiery PlayStation VR Racket Fury: Table Tennis VR