Roger Żochowski Roger Żochowski 25.09.2018 15:17
Rick Grimes z The Walking Dead wysłał do redakcji tajemniczą przesyłkę
3034V

Rick Grimes z The Walking Dead wysłał do redakcji tajemniczą przesyłkę

Najnowszy sezon The Walking Dead nadchodzi wielkimi krokami tymczasem do redakcji wjechała tajemnicza paczka od samego Ricka Grimesa.

To oczywiście kolejny element kampanii promującej serial, ale trzeba przyznać, że pomysł świetnie wpisał się w klimat zombiaczej serii. Po otwarciu solidnej drewnianej skrzyneczki z logo The Walking Dead i stacji FOX widzimy replikę rewolweru Ricka. Broń jest w pełni funkcjonalna, ma działający spust i ruchomy bębenek i jest oczywiście odpowiednio obrandowana w tym imieniem i nazwiskiem głównego bohatera serii.

W pudełku możemy znaleźć również list podpisany nazwiskiem Grimesa, w którym czytamy, że jego historia dobiega końca, a grupę którą dowodzi czeka nowy początek. Z racji tego, że jego wkrótce zabraknie, Rick przekazuje swój rewolwer, który towarzyszył mu od początku. 

Już od jakiegoś czasu wiemy, że dla aktora, który wciela się w Ricka będzie to ostatni sezon. Choć niczego nie można być do końca pewnym wygląda na to, że fani pożegnają się z charyzmatycznym bohaterem.

UWAGA SPOILERY

W ostatnim sezonie byliśmy świadkami decydującego starcia pomiędzy Rickiem i Neganem, w którym Rick postanowił oszczędzić swojego wroga. Nie była to dla niego łatwa decyzja, ale chciał w ten sposób oddać cześć swojemu nieżyjącemu synowi Carlowi, który nie pochwalał tego typu rozwiązań. Nie wszyscy byli przekonani, że był to dobry ruch i wielu ta decyzja się nie spodobała, a nawet część sprzymierzeńców zapowiedziała chęć odwrócenia się od niego. Fani spekulują, że wydarzenia te będą miały kluczowe znaczenie dla końca Ricka w TWD.

Tagi: fox The Walking Dead