Paweł Musiolik Paweł Musiolik 25.09.2018 14:28
Aktualizacja Star Wars Battlefront 2 poprawia system składów
1125V

Aktualizacja Star Wars Battlefront 2 poprawia system składów

Zapowiadana ostatnio aktualizacja Star Wars Battlefront 2 została właśnie udostępniona. DICE wprowadza nią do gry znacząco poprawiony system składów, co przekłada się na szybsze respawny.

Star Wars Battlefront 2 jeszcze nie umarło, choć wsparcie nie jest na takim poziomie, jakiego oczekiwaliby fani Gwiezdnych wojen. Dzisiejsza aktualizacja dodaje niewiele nowej zawartości. Jedyną faktyczną nowością są dwa oddziały z Wojen Klonów - 104 batalion "Wolf Pack" oraz 91 oddział piechoty rozpoznawania, dowodzony przez klona CC-8826 (Neyo).

Star Wars Battlefront 2 otrzyma sandboxowy tryb. DICE rozszerza grę

Więcej mamy samych poprawek. DICE chwali się przede wszystkim przebudowanym system odradzania. Dzięki wszelakim poprawkom, ma to być znacznie szybsze niż do tej pory. Zmiany zajdą także w łączeniu się z serwerami. Przebudowano zarządzanie pingiem, przez co częściej powinniśmy być łączeni do najbliższych nam serwerów.

Zmian i poprawek doczekali się także poszczególni bohaterowie, jednostki specjalne oraz klasy postaci. Pełną listę zmian znajdziecie na oficjalnym forum gry. Tutaj warto zaznaczyć jedynie, że z gry wyleciało wsparcia Cross-fire na PC dla kart Radeon jeśli korzystamy z Windowsa 8/8.1.

Co ciekawe, w zeszłym tygodniu pojawił się wpis na forum gry w którym DICE zdradza, że kontrowersyjny design oddziału klonów z 327 Gwiezdnego oddziału zostanie poprawiony by wyglądać identycznie jak w filmie. Tyle dobrze.

Źródło: https://battlefront-forums.ea.com/discussion/120448/community-transmission-squad-system-update-release-notes

Tagi: DICE Electronic Arts pc PlayStation 4 star wars battlefront 2 Xbox One