Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 25.09.2018 14:00
Wiedźmin. Scenariusz ostatniego odcinka już gotowy
1184V

Wiedźmin. Scenariusz ostatniego odcinka już gotowy

Po chwilowej przerwie na Twitterze wraca Lauren S. Hissrich, która przynosi dobrą informacje o postępie prac nad serialowym "Wiedźminem".

Wydawać by się mogło, że po "aferze" napędzonej na Twitterze w związku z plotką o obsadzeniu roli Ciri, showrunnerka serialu Netflixa usunęła się w cień w mediach społecznościowych. Zapewniała jednak, że to ze względu na konieczność zajęcia się scenariuszami.

Wiedźmin od Netflix może nas zaskoczyć. W rolę Ciri wcieli się przedstawicielka mniejszości etnicznej?

I faktycznie, poinformowała dziś, że prace nad skryptem do ostatniego, 8-ego odcinka pierwszego sezonu zostały już zakończone. Jednocześnie ekipa po ewentualnych poprawkach może skupić się na produkcji.

Jej "powrót" na Twittera spotkał się z ogromnym entuzjazmem fanów. Choć sytuacja z Ciri oraz aktorką z mniejszości etnicznej wywołała naprawdę niezdrowe i niepotrzebne emocje, Lauren zdroworozsądkowo postanowiła tego nie komentować, zaznaczając jedynie, że w ostatnich dniach pojawiło się sporo fałszywych informacji.

Najważniejsze jednak, że showrunnerka zachowuje spokój oraz entuzjazm i robi swoje. Miejmy nadzieje, że dzięki tej pracy wyjdzie naprawdę świetny serial, wystarczająco wierny książkowemu oryginałowi, a jednocześnie na tyle uniwersalny, by trafić do szerokiej publiczności.

Tagi: lauren s. hissrich netflix wiedźmin