Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 25.09.2018 12:30
iPhone XS i XS Max. Posiadacze narzekają na słaby zasięg WiFi i sieci komórkowej
1132V

iPhone XS i XS Max. Posiadacze narzekają na słaby zasięg WiFi i sieci komórkowej

iPhone XS i XS Max zostały niedawno zaprezentowane na konferencji Apple. Jak donoszą pierwsi użytkownicy, świeże urządzenia giganta technologicznego z Cupertino nie uniknęły jednak problemów technicznych.

Nie wszyscy posiadacze nowych telefonów z nadgryzionym jabłkiem są szczęśliwi, czemu dali wyraz zarówno na portalu pomocy Apple, jak i na różnych innych forach.

iPhone XS Max. Przetestowano wytrzymałość smartfona

Ludzie narzekają na słaby zasięg sieci komórkowej oraz WiFi. To wiąże się też z niską prędkością przesyłu danych. Ma być podobno gorzej niż we wcześniejszych iPhone'ach. Od razu pojawiły się też spekulacje, a nawet przyrównywanie obecnych problemów do tzw. "Antenna-gate" - słynnej afery związanej z domniemaną wadliwą konstrukcją anteny w iPhone'ach 4 w 2010 roku.

Na razie jednak trzeba tę kwestię traktować bardziej jako problemy wieku dziecięcego, zresztą producent zapowiedział aktualizację softu, która miałaby go rozwiązać. Inna sprawa, że w telefonach za cenę dochodzącą nawet do 7 tys. złotych w ogóle o takich komplikacjach nie powinno być mowy...

Źródło: https://www.theverge.com/2018/9/24/17895772/apple-iphone-xs-max-wifi-bad-signal

Tagi: Apple iPhone XS wifi