Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.09.2018 19:55
Red Dead Redemption 2 to spore zoo. Aż 200 gatunków zwierząt w grze
4545V

Red Dead Redemption 2 to spore zoo. Aż 200 gatunków zwierząt w grze

Rockstar znany jest z ogromnego przywiązania do najmniejszych detali i nie inaczej będzie w Red Dead Redemption 2. Firma chwali się, jak bogata jest fauna w tej produkcji.

Rockstar twierdzi, że w Red Dead Redemption 2 spotkamy ok. 200 różnych gatunków ssaków, ptaków, gadów i ryb.

Informacja została przedstawiona na Twitterze a towarzyszył jej obrazek ze zwierzakami, których nie zabraknie w świecie Red Dead Redemption 2.

"Wszystkie te zwierzęta zachowują się i reagują na swoje środowisko na unikalne sposoby" - napisał zespół twórców RDR 2.

Wiadomo na pewno, że drapieżniki w świecie RDR 2 polują na roślinożerców i robią to często w grupach (np. wilki łączą się watahy). Niektóre drapieżniki wolą jednak samotne działania. Inni mięsożercy koncentrują się raczej na poszukiwaniach padliny.

Zwierzaki w RDR 2 będą też oczywiście celem dla głównego bohatera gry. I to dosłownie, bo często będziemy brać dziką zwierzynę na muszkę myśliwskiego sztucera. Po zabiciu każdego okazu trzeba będzie go najpierw oprawić, a później poćwiartować (w przypadku grubszej zwierzyny) i np. zabrać do miasta w celu sprzedaży. Mięso się jednak psuje, więc trzeba spieszyć się z ewentualną konsumpcją lub sprzedażą.

 

Tagi: