Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.09.2018 21:43
Find the Balance. Logiczna gra Polaków trafi na Nintendo Switch
518V

Find the Balance. Logiczna gra Polaków trafi na Nintendo Switch

Nintendo Switch stało się istnym rajem dla tak zwanych "indyków". Pstryczek idealnie nadaje się jako główna platforma rozwoju dla prostych i przyjemnych w odbiorze produkcji niezależnych, z czego korzysta Find the Balance.

Jak możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie, czy też po grafice głównej newsa, Find the Balance to prosta logiczna gierka dla każdego.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy zapowiedziane dla PS4, XOne, Switch i PC!

Pierwotnie tytuł wyszedł spod rąk polskiego Digital Melody na systemach mobilnych, gdzie na ekranie smartfonów gracze mogli pobawić się w układanie wysokich konstrukcji z różnych elementów. Teraz ta niepozorna produkcja trafi na Nintendo Switch i w przyszłości kolejne konsole, a za porty te odpowiedzialne jest również rodzime Wastelands Interactive.

Ekipa dodała do konsolowej wersji Find the Balance tryb ciemnego ekranu, który mniej męczy wzrok oraz parę dodatkowych trybów rozgrywki, w tym kooperację przy użyciu paru Joy-Conów. Jeśli zatem szukacie jakiejś prostej gierki do pogrania z dzieckiem, aby je łagodnie wdrożyć do świata gier, ten tytuł może nadać się do tego idealnie.

Zwłaszcza, że wychodzi już 28 września i kosztować będzie zaledwie 4,99 zł

Find the Balance for Nintendo Switch

Źródło: https://www.facebook.com/WastelandsInteractive/videos/553361991774715/

Tagi: digital melody find the balance Nintendo Switch wastelands interactive