Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.09.2018 20:43
Devil May Cry 5. DmC: Devil May Cry ma wpływ na projekt gry, a Dante z klasą ciacha wrogów
1261V

Devil May Cry 5. DmC: Devil May Cry ma wpływ na projekt gry, a Dante z klasą ciacha wrogów

Devil May Cry ma szansę powrócić w chwale i ponownie rozkochać w sobie tych fanów cyklu, którzy poczuli się zawiedzeni DmC: Devil May Cry sprzed kilku lat. Jednakże Capcom nie odcina się całkowicie od mimo wszystko bardzo dobrej gry, którą stworzyło Ninja Theory.

Nie ma co ukrywać, że DmC: Devil May Cry podzieliło graczy pod kątem oceny projektu Dante i całej fabuły gry, jednakże Ninja Theory stworzyło kawał solidnego slashera, z którego reżyser marki, Hideaki Itsuno, pragnie zaczerpnąć kilka pomysłów i wcielić je w DMC 5.

Devil May Cry 5 z trybem multiplayer!

Według Japończyka zespół pracujący nad najnowszą odsłoną przygód łowców demonów składa się zarówno z osób, które pracowały przy DmC w Wielkiej Brytanii jak i świeżych w serii producentów Dragon's Dogma.

Ci pierwsi dostali od Itsuno-san zadanie zmodyfikowania najlepszych rozwiązań swojego poprzedniego dzieła i wrzucenie ich do "piątki". Ci drudzy zaś mają wytężyć swoje kreatywne umysły i zrobić z tą serią coś, czego jeszcze nie widzieliśmy i przy okazji ma to wszystko być znacznie lepsze niż rzeczy tworzone przez zaznajomionych z marką deweloperów.

Efektem tych działań jest rozgrywka pozwalająca wyczyniać takie cuda, jakie możecie zobaczyć w materiale poniżej.

20 Minutes Of S Rank Devil May Cry 5 Dante Gameplay - TGS 2018

Źródło: https://www.dualshockers.com/devil-may-cry-5-dmc-ninha-theory-influence/

Tagi: Devil May Cry 5 DmC: Devil may Cry Hideaki Itsuno