Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 22.09.2018 13:36
Devil May Cry 5 z trybem multiplayer!
1497V

Devil May Cry 5 z trybem multiplayer!

We wrześniu dowiedzieliśmy się, że w Devil May Cry 5 nie zabraknie trybu fotograficznego oraz treningowego. Pora na kolejne informacje - tym razem o rozgrywce sieciowej!

Okazuje się, że w Devil May Cry 5 nie zabraknie sieciowego multiplayera. Skąd takie rewelacje? Capcom nie reklamował jeszcze takiej funkcji, ale czujni gracze wypatrzyli informację o trybie multiplayer dla 2 lub 3 graczy w Devil May Cry 5, we wpisie dotyczącym gry na PlayStation Store.

Wiemy, że w Devil May Cry 5 pojawi się trzech grywalnych bohaterów: Dante, Nero i V. Fani już teraz spekulują, że w trybie multiplayerowym powalczymy pewnie w takim składzie w kooperacji, broniąc się w wydzielonym module survivalowym przed kolejnymi hordami wrogów.

Jeden z redaktorów Eurogamer zapytał reżysera Devil May Cry 5 o rzeczony tryb w trakcie TGS 2018. Hideaki Itsuno podkreślił tylko, że zespół przywiązany jest do zapewnienia jak najlepszej jakości kampanii singleplayer.

"Zaprojektowaliśmy ten tytuł, by zapewnić wam jak najlepsze doświadczenie singleplayer. To było zawsze dla nas nadrzędnym celem. Jeśli chodzi o online i multiplayer... musicie jeszcze poczekać" - powiedział Hideaki Itsuno.

Tagi: Capcom Devil May Cry 5 DMC pc ps4 xone