Paweł Musiolik Paweł Musiolik 20.09.2018 19:38
Premiera Astro Bot: Rescue Mission coraz bliżej
697V

Premiera Astro Bot: Rescue Mission coraz bliżej

Z cyklu gry, o których tutaj jeszcze nie było. Astro Bot: Rescue Mission to pełnoprawna platformówka na PSVR, która zrodziła się z jednej minigry dostępnej razem z darmowym Playroom VR.

PlayStation VR do najpopularniejszych sprzętów nie należy. Gracze narzekają, że mało się o VR-owych grach pisze, ale gdy spojrzeć na zainteresowanie - takie informacje mało kogo interesują. I koło się zamyka, a ludziom umykają ciekawe gry.

Astro Bot: Rescue Mission - platformówka VR od twórców The Playroom

Astro Bot: Rescue Mission dostało zielone światło od Sony po tym, jak niesamowitą popularność zdobyła platformówkowa minigra z Playroom VR. Sony zapowiadało grę na E3 2018, zdradzając, że czeka nas jesienna premiera.

Ta zbliża się wielkimi krokami. Tytuł zadebiutuje już 3 października i dostępne będzie w pudełkowej oraz cyfrowej dystrybucji. Całość zostanie oczywiście w pełni spolonizowana, przez co idealnie będzie nadawało się do wspólnej gry z młodszymi. Jak będzie wyglądała rozgrywka w Astro Bot: Rescue Mission? Cytując Sony:

Ta pełna emocji rozgrywka, opierać się będzie na wykonywaniu energicznych ruchów ciała w każdą ze stron, co pozwoli na wyglądanie zza rogu oraz tworzeniu ścieżek dla zaprzyjaźnionego robota. W 20 misjach pełnych śmiercionośnych pułapek, wrogów i bossów, los załogi Astro znajdzie się w rękach wszystkich chętnych pomóc odważnemu robotowi.

Jeśli zastanawiacie się jak wygląda gra w ruchu, to podrzucamy jeden ze materiałów wideo prezentujących rozgrywkę.

 

Tagi: Astro Bot: Rescue Mission playstation 4 PlayStation VR