redakcja PPE redakcja PPE 20.09.2018 16:40
Graliśmy w Red Dead Redemption 2! Nasza relacja w najnowszym numerze PSX Extreme!
2946V

Graliśmy w Red Dead Redemption 2! Nasza relacja w najnowszym numerze PSX Extreme!

Nieczęsto zdarza się, że Rockstar przyjeżdża do Polski z grywalnym buildem swojej nowej gry. Tym razem jednak nasza redakcja dostała przedwczesny prezent od Świętego Mikołaja...

Nietrudno nie zauważyć, że Red Dead Redemption 2 jest obecnie jednym z najbardziej oczekiwanych tytułów tej jesieni (a może i całego roku?). Gracze prześcigają się w komentarzach na temat wszelkich nowych materiałów dotyczących gry, a konkurencyjni wydawcy... w popłochu przesuwają daty premier swoich produkcji, byle jak najdalej od dnia premiery dzieła Rockstar.

Możecie sobie więc wyobrazić naszą radość na wieść o możliwości osobistego przetestowania RDR2 przed premierą. Spędziliśmy z grą 2 długie godziny, oprócz tego mieliśmy okazję dłużej porozmawiać sobie z przedstawicielami Rockstara.

Naszą obszerną, liczącą 4 strony relację, znajdziecie w najnowszym, 254. numerze PSX Extreme, w której staramy się opisać każdy, nawet najdrobniejszy szczegół gameplayu. Na deser tej smakowitej lektury będziecie mogli przeczytać fabularne streszczenie poprzednich części (O Co Chodzi Jakby) oraz krótką historię westernu. To kolejne 4 strony w ramach naszego Tematu Numeru.

Nowy PSX Extreme pojawi się w kioskach już w najbliższą środę, 26 września. 

Tagi: psx extreme Red Dead Redemption 2 Rockstar Games