Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 19:43
Dark Souls Remastered w wersja na Switch do wypróbowania przez weekend
804V

Dark Souls Remastered w wersji na Switcha do wypróbowania przez weekend

Nintendo ujawniło ostatnie szczegóły dotyczące testów Dark Souls Remastered w wersji na Nintendo Switch. Niezbędne pliki możecie pobrać już teraz, ponieważ rozgrywka będzie dostępna w najbliższy weekend.

Dark Souls Remastered trafiło na PlayStation 4, Xboksa One i komputery osobiste pod koniec maja, ale Japończycy zdecydowali się opóźnić premierę gry na Nintendo Switcha. Deweloperzy odpowiedzialni za tę wersję potrzebowali dodatkowych miesięcy na dopieszczenie tytułu.

Nintendo Switch pozwala dzielić się cyfrowymi grami na różnych konsolach. Wszystko w stylu Nintendo

Produkcja From Software trafi na Nintendo Switcha za 30 dni, czyli dokładnie 19 października. Tytuł zaoferuje pełną zawartość znaną z innych sprzętów, jednak produkcja wykorzysta pełną moc hybrydowego urządzenia, więc bez najmniejszego problemu ubijemy bossów również w terenie.

Japoński wydawca chce mieć pewność, że pozycja zaoferuje kapitalną zabawę wszystkim graczom, więc z tego powodu już w najbliższy weekend odbędzie się „Network Test”. Studio za jego pomocą sprawdzi działanie serwerów, a my otrzymamy możliwość pozwiedzania kilku lokacji.

Dark Souls Remastered można już teraz pobrać na Nintendo Switcha – pliki znajdują się w eShopie, jednak rywalizacja będzie dostępna w przedstawionych przez Nintendo godzinach:

  • 21 września – 19:00 - 23:00
  • 22 września – 19:00 - 23:00
  • 23 września – 19:00 - 23:00

Będzie to prawdopodobnie ostatnia szansa do wypróbowania gry przed premierą – ja w swoim czasie miałem okazję zagrać w „małe Dark Souls” i tytuł nie zawodzi... Szykujcie się na umieranie! ;)

Źródło: Twitter

Tagi: beta Dark Souls Dark Souls Remastered nintendo switch switch