Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 18:20
Assassin's Creed: Odyssey ze zwiastunem bez cenzury.  Ubisoft zaskakuje
5224V

Assassin's Creed: Odyssey ze zwiastunem bez cenzury. Ubisoft zaskakuje

Zwiastun Assassin's Creed: Odyssey tylko dla dorosłych? Ubisoft właśnie opublikował wersję bez cenzury materiału zatytułowanego “Wybierz życie”. Trailer przedstawia głównego bohatera oraz pokazuje wagę trudnych wyborów.

Francuska korporacja przyzwyczaiła graczy do przygotowywania najróżniejszych zwiastunów swoich dużych tytułów AAA, ale nie często mam okazję wspominać o materiałach “bez cenzury”. Firma w ten sposób tłumaczy narratora, który opowiada o trudnych wyborach podejmowanych każdego dnia.

Assassin's Creed: Odyssey dostosujemy pod siebie. Gra zaoferuje sporo opcji

Kampania marketingowa Assassin's Creed: Odyssey trwa w najlepsze, ale możecie mieć pewność, że poniższy materiał nie zostanie wyemitowany podczas przerwy w dzisiejszych spotkaniach Ligi Mistrzów. Ubisoft mówi, “co mu leży na sercu”, ale często takie słowa nie nadają się do publicznej prezentacji.

Mimo wszystko firma zdecydowała się na taki materiał, który moim zdaniem jest naprawdę oryginany – to na pewno ciekawsza prezentacja od nudnego zwiastuna przedstawiającego wcześniej ujawnione elementy.

Warto jednocześnie podkreślić jedno – Ubisoft ponownie nie oszczędza. To kolejny, duży materiał promujący Assassin's Creed, w którym możemy spojrzeć na prawdziwych aktorów. Firma w ostatnich latach chętnie korzysta z takiej formy promocji.

Co sądzicie o “Wybierz życie”?

Tagi: Assassin's Creed Odyssey trailer Ubisoft zwiastun