Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 21:30
PlayStation Plus październik z kolejnymi hitami? Przeciek zwiastuje dwie bardzo mocne gry na PlayStation 4
13952V

PlayStation Plus październik z kolejnymi hitami? Przeciek zwiastuje dwie bardzo mocne gry na PlayStation 4

Sony w ostatnich miesiącach rozpieszcza subskrybentów PlayStation Plus, a zdaniem najnowszego przecieku, w październiku również nie będziemy się nudzić. Gracze mają zapoznać się z dwoma wyjątkowo mocnymi grami na PlayStation 4.

Sony może w październiku zaoferować graczom subskrybującym PlayStation Plus przynajmniej dwie bardzo ciekawe produkcje. Zdaniem przecieku – zagramy w Nioh oraz Diablo 3 Eternal Collection.

Nowe promocje w PS Store. Ponad 200 gier na PS4 i PS3 taniej, w tym tytuły Ubisoftu

Nie jest to wiadomość od Sony, jednak jeden z graczy natrafił na poniższe grafiki na PlayStation Store. Podobne wpadki już się pojawiały, więc bardzo możliwe, że ponownie ktoś w japońskiej korporacji popełnił ciekawą gafę.

Należy na pewno zaznaczyć, że w ostatnich miesiącach firma potrafiła dotrzymać tajemnicy, ale gracze nie mogli specjalnie narzekać – w sierpniu otrzymaliśmy między innymi Mafię 3 oraz Dead by Daylight, a wrześniowa oferta zawierała Destiny 2 i God of War III: Remastered.

Wrzucenie Nioh oraz Diablo 3 Eternal Collection do PlayStation Plus byłoby na pewno dobrą odpowiedzią na propozycję Microsoftu – jak wiadomo aktualnie nie znamy szczegółów październikowego Games with Gold, ale do Xbox Game Pass trafi Forza Horizon 4.

Sony nie musi się śpieszyć z przedstawieniem oferty, ponieważ nowe gry w PlayStation Plus będą dostępne dopiero od 2 października – w rezultacie oficjalną wiadomość o ofercie powinniśmy otrzymać dopiero w połowie przyszłego tygodnia.

PlayStation Plus

Źródło: https://www.reddit.com/r/PlayStationPlus/comments/9h5314/this_games_appeared_in_my_store_with_the_ps_plus/?sort=top

Tagi: playstation 4 playstation plus plotka przeciek Sony