Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.09.2018 14:27
Xbox komentuje zapowiedź PlayStation Classic
2960V

Xbox komentuje zapowiedź PlayStation Classic. Ponad 500 klasyków „całkowicie za darmo”

Nie musieliśmy długo czekać na konkretną odpowiedź Microsoftu na zapowiedź PlayStation Classic. Urządzenie Sony zaoferuje 20 starszych produkcji, więc Xbox UK postanowiło wspomnieć o... Wstecznej Kompatybilności.

Zapowiedź PlayStation Classic wywołała skrajne emocje. Niektórzy chwalą Sony za pomysł, inni wspominają o braku Wstecznej Kompatybilności w PlayStation 4, więc sytuacje postanowił wykorzystać brytyjski oddział Xboksa.

PlayStation Classic. Sony ujawnia miniaturową wersję PSOne z 20 grami!

Xbox UK opublikował jednoznaczną wiadomość – Xbox One już teraz oferuje ponad 500 gier z Xboksa i Xboksa 360, w które możecie zagrać „całkowicie za darmo”, a w dodatku niektóre tytuły wykorzystują moc Xboksa One X.

Nie możemy oczywiście mówić o rozdawaniu gier przez Amerykanów, jednak „za darmo” odnosi się tutaj do bezproblemowej rozgrywki w starsze tytuły na wcześniej kupionych płytkach oraz cyfrowych wersjach znanych hitów. Jeśli posiadacie pokaźny zestaw pozycji z Xboksa i Xboksa 360, to faktycznie nie możecie narzekać.

Szczerze mówiąc rozumiem ten „przytyk”, ale z drugiej strony mocno żałuję, bo chętnie postawiłbym pod telewizorem Xboksa Classic obok PlayStation Classic.

Tagi: Microsoft playstation classic Sony wsteczna kompatybilność Xbox One